Karta ZTM

Szanowni Rodzice,

Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczyna proces realizacji wydawania Kart Ucznia pierwszoklasistom oraz tym dzieciom, którym uprawnienia do darmowych przejazdów wygasają 30 września br.

W związku z powyższym przypominam rodzicom dzieci z powyższych grup o możliwości wyrobienia/przedłużenia uprawnień Karty Ucznia poprzez:

  • elektroniczny Punkt Obsługi Pasażerów (e-POP) – o Kartę można wnioskować on-line https://e-pop.wtp.waw.pl/ – jest ona wysyłana pocztą na adres domowy
  • dedykowany dla Państwa placówki link (pozostaje bez zmian wzorem lat ubiegłych),
  • wizytę bezpośrednio w Punktach Obsługi Pasażerów (POP)

Od tego roku uprawnienia wgrywane są na maksymalnie 8 lat, nie tak jak do tej pory na 4. Oznacza to, że pierwszoklasiści będą mieć wgrane uprawnienia na cały okres uczęszczania do szkoły podstawowej.

Aby możliwe było otrzymanie Karty Ucznia przed rozpoczęciem roku szkolnego, rodzice/opiekunowie winni złożyć wniosek jak najszybciej.

Link dedykowany dla naszej szkoły nie uległ zmianie względem lat ubiegłych i znajduje się poniżej: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/4177072c

Komunikat_ZTM>>


Ważność Karty Ucznia można sprawdzić na stronie wtp.waw.pl wpisując sprawdzkarte.wtp.waw.pl i 11-cyfrowy numer karty.
Proszę pamiętać, że za pośrednictwem szkoły ZTM nie realizuje wniosków kart zagubionych. W takich przypadkach należy udać się do dowolnego Punktu Obsługi Pasażerów ZTM w celu zablokowania zagubionej karty i wydania za opłatą duplikatu karty.

Pliki do pobrania

Aktualności